O nas

Nauczyciele metody angielskiej

Nauczyciele konsultujący wykresy na portalu Promama.pl to osoby posiadające dyplom nauczyciela i instruktora metod naturalnego planowania rodziny, aktywnie zajmujące się kwestiami związanymi z NPR.

 

 Katarzyna Kamińska-Jurkiewicz, Michał Jurkiewicz – małżeństwo od 17 lat, rodzice dwóch długowłosych gimnazjalistów, włóczący się po górach i grający ostatnio w gry planszowe. Dobry film i książka to też atrakcyjne zajęcie na chwilę wolnego. Pasjonaci życia rodzinnego. Pomagają małżonkom i narzeczonym w ich codziennych trudach. Dla portalu Promama.pl napisali kilka tekstów do „Bazy wiedzy” oraz byli konsultantami merytorycznymi przy tworzeniu aplikacji e-wykres. Michał jest prezesem śląskiego oddziału Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Naturalnych Metod Planowania Rodziny oraz nauczycielem konsultującym wykresy na portalu Promama.pl.

 

 Agnieszka Kafka – od czerwca 2011 roku żona Piotra i dzięki temu najszczęśliwsza kobieta na świecie. Rozważna romantyczka i choleryk jakich mało. Uzależniona od fioletowego kalendarza i marzeń o saksofonie. Fanka śląskiego zoo. Z wykształcenia i zamiłowania familiolog. Realizuje się w pracy z narzeczonymi. Interesuje się beletrystyką, pedagogiką prenatalną i pływaniem synchronicznym. Na portalu Promama.pl pomaga jako nauczyciel oraz pisze artykuły o komunikacji prenatalnej. 

 

 Dorota Hołubecka – żona i matka trójki dzieci. Od dwóch lat już teściowa. W 1995 roku ukończyła Studium Poradnictwa Rodzinnego przy Papieskim Fakultecie Teologicznym. Nauczycielka metod NPR według  Kramarek i Roetzera oraz instruktorka metody wielowskaźnikowej podwójnego sprawdzenia (angielskiej). Prowadzi nauki przedmałżeńskie. Członek PSN NPR. Zainteresowania: dobra książka, historia Polski, zdrowy tryb życia i wycieczki. Chętnie poznaje świat Internetu i zawiera nowe znajomości.


Redaktorzy

Monika Moryń – redaktor naczelna portalu Promama.pl. Ma męża, troje dzieci i spodziewa się czwartego. Kiedyś myślała, że macierzyństwo to ogromne poświęcenie. Dziś widzi, że dodało jej sił, skrzydeł i pozwoliło inaczej spojrzeć na świat. Jest szczęśliwa, że może się realizować jako żona i matka, ale także robić to, co lubi, a nie tylko to, co musi.

 

 Agnieszka Podleśna – żona Marcina, mama Kuby, Marty, Weroniki i Tomka. Szczęśliwa ze wszystkich tych powodów. Pochłonięta codziennością, myśląca o wieczności. Gra w szachy, lubi tulipany, ciasto czekoladowe i jazdę samochodem.

 

 

Ewa Stradomska – szczęśliwa żona Tomasza, mama dwóch cudnych dziewczyn: Weroniki i Urszulki. Rodzina to jej pasja. Poza tym nie lubi sprzątać, ale uwielbia gotować. Partyjkę scrabble rozegra chętnie o każdej porze.

 

 

Agnieszka Waś – zwyczajna kobieta dwóch niezwykłych mężczyzn, dużego Grzegorza i małego Mateusza. Oczekuje na drugie dziecko. Dla dobrej książki skrada nocy godziny, a w dzień wraz z synem poszukuje pomysłów, miejsc i wydarzeń przyjaznych dzieciom. Wciąż się uczy, bo lubi. Wie, że warto być cierpliwą i wierzyć wbrew nadziei.

 

 

 

 

Magda Mazan – mieszcząca się w kategorii 30+, szczęśliwa żona i mama trójki dzieci: radosnej Sary, wiecznie mówiącego Dawida i czarującego Szymonka. Uwielbia dzieci, odkrywanie ich świata oraz towarzyszenie im w zabawie. Fascynuje ją robienie zdjęć – szczególnie maluszkom, czytanie książek Karen Kingsbury oraz prowadzenie rodzinnej strony internetowej www.mazan.pl . W tak zwanym międzyczasie rozkoszuje się smakiem dobrej kawy oraz dźwiękiem kojącej muzyki.

 

Ewa Paciorek – wierząca, wątpiąca i szukająca życiowa idealistka i ludzioholiczka; żona Pawła i świeżo upieczona mama Oli. Interesuje się kulturą współczesną (głównie filmem i literaturą), dziennikarstwem i mediami (także nowymi technologiami i tzw. mediami społecznościowymi), marketingiem i reklamą oraz fotografią i stylizacją mody. Pisze (dla siebie, dla dzieci i o dzieciach – a także o zdrowiu), projektuje, słucha – ludzi i muzyki, a czasem również śpiewa – córeczce i nie tylko. O podróżach wciąż marzy, ale życiem cieszy się na co dzień.

 

 

 

Sylwia Biegańska-Hensoldt – wraz z mężem Arnoldem niecierpliwie oczekuje na nadejście pierwszej pociechy. Marzyła o bliźniakach, ale będzie mogła wycałować tylko jednego szkraba. Dietetyk z zawodu i z zamiłowania. Sukcesy jej pacjentów to dla niej ogromna radość. (Czasem przesadnie) ambitna. Perfekcjonistka. Idealistka. Wciąż się uczy, bo inaczej by chyba zwariowała. Nie wie, co to nuda i nie potrafi usiedzieć w miejscu. Uwielbia bzy i konwalie.

 

 

 

 

Krzysztof Pilch – szczęśliwy mąż Ani, która codziennie go zaskakuje swym urokiem, oryginalnością i talentami kulinarnymi. Uwielbia bawić się słowami: copywriter, autor książki Zawód: Tata, artykułów o tematyce rodzinnej, teologicznej oraz recenzji. Wraz z Żoną spędza wolny czas grając w nowoczesne gry planszowe, co zaowocowało tym, że został redaktorem serwisu www.boardtime.pl. Oboje lubią też wypróbowywać nowe smaki z różnych stron świata. Z wykształcenia teolog i pedagog. Współpracownik Inicjatywy Tato.Net

 

 

 

Ewelina Słotwińska-Rosłanowska – prawnik oraz ekonomista. Prywatnie zakochana w warszawskiej Starej Ochocie, mama ośmioletniej Marty i czteroletniego Adama.

 

Mobile Analytics